Gratis Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml

 13,25

Stok kodu: 10109743 Kategoriler: ,

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Ayvalık Zeytin Çiçeği Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Ayvalık Zeytin Çiçeği Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, Ayvalık zeytin bahçelerinden özenle toplanan zeytin çiçeğinin işlenmesiyle zenginleştirilmiştir. Balıkesir’in bahar aylarında çiçeklerle süslenen efsanevi zeytin ağaçlarının en değerlilerinden olan Ayvalık zeytin çiçeğinin hafif ve kalıcı kokusu sizi zeytin bahçelerinde tatlı bir gezintiye çıkartacak…

• Mineral içermez.
• Hayvansal yağlar içermez.
• Petrokimya ve türevlerini içermez.
• Vegan sertifikasına sahiptir.

Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml Ürünü
Tüm Gratis mağazalarında
Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Kozmetik > Banyo ve Vücut > Pudralı El Sabunu kategorisinde satışa sunulmaktadır.

Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml yeni aktüel ürünü

Gratis Katalog Ürünleri

Gratis Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml ürünün yorumlarını, ürünün hangi tarihte satışa sunulacağını, fiyatını, kataloğunu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

GratisGüncel Aktüel ürünlerini paylaşarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Gratis Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml hakkında yorum penceresinden yorumunuzu iletebilirsiniz.

Ürün Kataloğu, Fırsatlı, indirimli aktüel ürünleri onlinekatalog.net’de

Gratis Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı Sıvı Sabun Ayvalık Zeytin Çiçeği 500 ml