Gratis Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml

 99,00

Stok kodu: 10167775 Kategoriler: ,

Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi
Bilim insanları stres, yorgunluk ve diğer birçok dış faktörün ciltte ‘hücresel yıkımı’ hızlandırdığını keşfetmiştir. Hücresel yıkım, ciltte yaşlanmanın en büyük sebeplerinden biri olup, hücrelerin daha yavaş çalışmasına ve cildin erken yaşlanmasına neden olur.İçeriğindeki retinol, hexinolTM ve C vitamini ile cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirirken, cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur.

Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi Yeni Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi ile daha genç ve pürüzsüz görünen gözlere sahip olun. Klinik olarak kanıtlanmış formülü, içeriğindeki yaşlanma karşıtı eşsiz Retinol ve Hiyalüronik Asit ile gün boyu göz çevresini yeniler ve nemlendirir.

İçeriğindeki;
• Hiyalüronik Asit, cildinizi daha sıkı göstermek için cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ciltte nemi hapsederek daha dolgun bir görünüm sağlar ve kırışıklık görünümünü hafifletir. En iyi sonucu elde etmek için günlük olarak, sabah veya akşam, temiz cildinize parmak uçlarınızla az miktarda uygulayın. Elmacık kemiklerinizin üstünden başlayarak göz çevrenize parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın. Akşam kullanılması tavsiye edilir.
1 saat sonrası sonuç**:
ü Deneyenlerin %100’ü 1 saat içinde kaz ayağı ve göz çevresindeki kırışıklıklarda belirgin bir şekilde düzelme olduğunu belirtti.
3 hafta sonunda sonuçlar***:
ü Kullananların %76’sı 3 haftanın sonunda göz çevresinin yenilenmiş göründüğüne katıldı.
ü Kullananların %81’i 3 haftanın sonunda göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin azaldığını belirtti.
ü Kullananların %76’sı 3 haftanın sonunda koyu halka görünümünde azalma olduğunu belirtti.
*In vitro test, ** 20 gönüllü, anında ve 1 saat sonra ürün kullanımı ile yapılan klinik çalışma, ***20 gönülü, 3 hafta boyunca günde 2 kere ürün kullanımı ile yapılan tüketici değerlendirme testi

Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml Ürünü
Tüm Gratis mağazalarında
Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Kozmetik > Cilt Bakımı > Losyon ve Nemlendirici kategorisinde satışa sunulmaktadır.

Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml yeni aktüel ürünü

Gratis Katalog Ürünleri

Gratis Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml ürünün yorumlarını, ürünün hangi tarihte satışa sunulacağını, fiyatını, kataloğunu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

GratisGüncel Aktüel ürünlerini paylaşarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Gratis Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml hakkında yorum penceresinden yorumunuzu iletebilirsiniz.

Ürün Kataloğu, Fırsatlı, indirimli aktüel ürünleri onlinekatalog.net’de

Gratis Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15 ml