Gratis Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml

 99,00

Stok kodu: 10167776 Kategoriler: ,

Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi
Bilim insanları stres, yorgunluk ve diğer birçok dış faktörün ciltte ‘hücresel yıkımı’ hızlandırdığını keşfetmiştir. Hücresel yıkım, ciltte yaşlanmanın en büyük sebeplerinden biri olup, hücrelerin daha yavaş çalışmasına ve cildin erken yaşlanmasına neden olur.

İçeriğindeki retinol, hexinolTM ve C vitamini ile cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirirken, cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur.

Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi Cildinizi gece boyu yenileyen ve yoğun bir şekilde besleyen bu benzersiz formülün gözle görülür yaşlanma belirtilerini sadece 4 haftada hafiflettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.**
İçeriğindeki;
• Yaşlanma karşıtı mucizevi HexinolTM teknolojisi cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirir***. Böylece cilt yüzeyindeki kırışıklıkları azaltmaya ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur.
• C Vitamini* cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur.
Her gece yüz bakımı rutininizin son adımı olarak temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Dairesel hareketlerle masaj yaparak iyi bir şekilde dağılmasını sağlayın. En iyi sonuç için Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF 20 ile birlikte kullanın.
4 hafta sonunda sonuçlar**:
ü Kullananların %91’i cildini daha yumuşak hissediyor.
üKullananların %81’i cildinin daha pürüzsüz göründüğüne katılıyor.
ü Kullananların %71’i cildini daha esnek hissediyor.
*C Vitamini türevi, **42 gönüllü, günde 2 kere ürün kullanımı ile yapılan klinik çalışma, ***In vitro test

Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml Ürünü
Tüm Gratis mağazalarında
Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Sağlık ve Güzellik > Kişisel Bakım > Kozmetik > Cilt Bakımı > Losyon ve Nemlendirici kategorisinde satışa sunulmaktadır.

Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml yeni aktüel ürünü

Gratis Katalog Ürünleri

Gratis Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml ürünün yorumlarını, ürünün hangi tarihte satışa sunulacağını, fiyatını, kataloğunu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

GratisGüncel Aktüel ürünlerini paylaşarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Gratis Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml hakkında yorum penceresinden yorumunuzu iletebilirsiniz.

Ürün Kataloğu, Fırsatlı, indirimli aktüel ürünleri onlinekatalog.net’de

Gratis Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml